Polecamy

Nowe promocje w Biedronce

Link sponsorowany

Wielka Loteria Urodzinowa Leroy Merlin 2017

Wiosenne porządki w ogrodzie

Autor: Maciej Sikora
Aktualizacja:
Sieci handlowe: Tesco Carrefour

Pierwsze wiosenne miesiące to doskonały okres na to, aby w swoim ukochanym ogrodzie wykonać zarówno prace porządkowe po zimie, jak i prace pielęgnacyjne roślin

Wielkimi krokami zbliża się już upragniona przez wszystkich wiosna: przyroda budzi się do życia, słońce zaczyna coraz mocniej świecić, a na dworze robi się coraz przyjemniej. Pierwsze wiosenne miesiące to doskonały okres na to, aby w swoim ukochanym ogrodzie wykonać zarówno prace porządkowe po zimie, jak i prace pielęgnacyjne roślin. W tym celu należy zakupić niezbędne, ogrodnicze sprzęty, które w znacznym stopniu ułatwią nam pracę.

Link sponsorowany

Piękny ogród na wiosnę

Przygotowanie ogrodu do sezonu powinniśmy rozpocząć przede wszystkim od uprzątnięcia go po długiej, mroźnej zimie. W tym doskonale pomogą wszelkiego rodzaju narzędzia ręczne, jak łopaty, grabie metalowe teleskopowe, sekatory do gałęzi czy też małe łopatki i pazurki do pielęgnacji kwiatowych rabat. Dobrym pomysłem będą także odporne rękawice gumowe, które zabezpieczą dłonie przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Po uprzątnięciu ostatnich zwiastunów zimy warto także zadbać o wygląd całego ogrodu i zatroszczyć się o nowe sadzonki, kwiatki i nasionka, które zasiane w nowych doniczkach będą cieszyć oko całą wiosnę i lato. W tym celu z pewnością doskonałym zakupem będą doniczki do wysiewu i folia przeciw chwastom. 

Ponadto, aby rośliny odpowiednio i zdrowo rosły należy im zapewnić najlepszej jakości ziemię bogatą w liczne minerały, a także nawóz, który dostarczy im najważniejszych składników odżywczych w najodpowiedniejszych ilościach.

Wszystkie te narzędzia i produkty można obecnie znaleźć w jeszcze niższych cenach w marketach Tesco i Carrefour. Gazetka promocyjna pomoże w doborze najlepszych jakościowo produktów w najkorzystniejszych cenach.